Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Intenzivní sada Stelkor / Deprekan Nejoblíbenější

3 hodnocení
 
Nejoblíbenější sada našich zákazníků ⇒ 4x Stelkor (60 tablet), 1x Deprekan (80 tablet)
 
Společné užívání Stelkoru a Deprekanu dává nejlepší efekt.
 
Díky glukóze ve Stelkoru se bakterie začínají aktivně množit už v ústech.
Deprekanu se začíná laktóza rozpouštět v tenkém střevě a tam se také aktivují bakterie.
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
1 908 Kč
   
Kategorie Obchod
 

Kmeny bakterií Bacillus mají schopnost vytvářet až 200 druhů přírodních látek. Lidské tělo si na přírodní preparáty nevytváří návyk.

Dle současné legislativy u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by  mohly vzbudit dojem zdravotního účinku.

S produktem Stelkor máme dlouhodobé pozitivní zkušenosti na sobě, svých blízkých i spoustě spokojených zákazníků. Rádi Vám tyto zkušenosti poskytneme mailem nebo telefonicky. Budeme rádi, když se na nás obrátíte přes naše kontakty.

Dávkování č. 1 – Intenzivní sada

Stelkor - 5-6 krát denně, po 2 tablety   +   Deprekan - 4-5 krát denně, po 1 tabletě. Celkem 7 dní úžívání.

Dále pokračovat bez jakékoliv přestávky : Stelkor - 6 krát denně, po 1 tabletě, dokud nebude dobráno   +   Deprekan - 4-5 krát denně, po 1 tabletě, dokud nebude dobráno.

Tablety cucat! Vždy rozpustit v ústech!

Probiotika Stelkor a Deprekan mohou je užívat lidé všech věkových kategorií.

5,0 3 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
banner KursIntens 945 724 new z banner KursIntens 945 724 new z
5
K Avatar autora | 17.5.2019
Přípravky Stelkor a Deprakan mi velmi pomohly na moje zažívací potíže způsobené bakterií dovezenou z Filipín. Díky těmto přípravkům jsem nemusela brát silné antibiotika a do dvou týdnů jsem se úplně vyléčila. Určitě mohu jen doporučit.
banner KursIntens 945 724 new z banner KursIntens 945 724 new z
5
A Avatar autora | 14.2.2019
Je mi 37 let a měla jsem silnou streptokokovou anginu. I když neužívám antib., můj stav byl natolik žalostný, že jsme neměla téměř v krku díru. Celé hrdlo totálně zhnisané, lymfat. uzliny nafouklé. Jelikož jsem nemohla ani pít, hrozila mi hospitalizace kvůli poruchám ledvin. Přistoupila jsem na atb. Tablety jsem po kouskách přes bolest polykala. Po dobrání atb se mi krk zlepšil, ale nevyléčil. Navíc mi přestalo fungovat trávení, střeva byla vymydlená po atb, střevní mikrobiom totálně stržený. A já dostala velmi silný průjem ( až 15-20 denně na záchodě) plus bolesti a křeče. Dostala jsem od blízké kamarádky tip, tak jsem hledala a narazila na stránky Stelkoru. Nejdříve jsem volala a konzultovala můj stav s panem Nikolajem, který mi ochotně odpovídal. Pak jsme si ještě vyměnili pár emailů a já si objednala intenzivní kůru Stelkor + Deprekan. Po necelém týdnu užívání se začal průjem snižovat, postupně frekvence klesala a také bolesti a křeče v břichu postupně odeznívaly. Během dvou týdnů se stav vrátil do normálu, nicméně ještě jsem pokračovala v užívání. Chtěla bych ještě poděkovat za velice ochotný a vstřícný přístup pana Nikolaje. Toto je moje osobní zkušenost se Stelkorem a Deprekanem.
banner KursIntens 945 724 new z banner KursIntens 945 724 new z
5
Y Avatar autora | 2.10.2018
+
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.