Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace

Novinky

Akce na všechny sady -10% do 25.11.2020

Nejlepší zkušenosti a výsledky máme s našimi sadami, proto jsme se rozhodli je zlevnit o 10% a podpořit Vás tak v této pohnuté době.

Děkujeme za Vaší přízeň a přejeme hodně zdraví.

Tým Stelkor CZ

Baner-26_10_2020_2

Sklady opět plné

Momentálně máme sklady plné, přesto doporučujeme objednávat s větší rezervou.

Od výrobce objednáváme zboží s velkým předstihem, přesto se nám v poslední době stává, že se zásilka na cestě zdrží. Těší nás i velký zájem o Stelkor a Deprekan nejen v Čechách, ale i celosvětově. Díky tomu se v poslední době stává, že jsme na několik dní vyprodaní.

Děkujeme za vaší přízeň a přejeme pevné zdraví

Tým Stelkor CZ

V týdnu po Velikonocích budeme s plným skladem opět připraveni

Děkujeme za důvěru. Momentálně jsme vyprodaní, ale zboží je už v celním skladu v ČR. V průběhu týdne po Velikonocích již budeme připraveni expedovat realizované objednávky a nové odbavovat obratem.

Děkujeme za trpělivost a přejeme pevné zdraví

Tým Stelkor CZ

Stelkor/deprekan je na cestě

Děkujeme Vám za důvěru a přízeň. Díky velkému zájmu o Stelkor a Deprekan jsme vyprodaní. Máme ale dobrou zprávu, zboží už je na cestě. Vzhledem k situaci nedokážeme říci, jestli je to otázka dní nebo delší, ale doufáme, že budeme schopni zase brzy uspokojovat Vaše objednávky.

S úctou a přáním pevného zdraví

Tým Stelkor CZ

Akce Intenzivní sada -10%

Využijte akce na nejoblíbenější sadu našich zákazníků Intenzivní sadu, která Vám pomůže dostat do optimální kondice Vaše střeva. A jak známo, stav našich střev úzce souvisí i s naší imunitou, duševní pohodou a celkovou kondicí našeho organismu.

IMG_0087

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.