Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace

Co je Stelkor?

Doplněk stravy Stelkor je výtažek z klíčků špaldy a může být řazen do skupiny probiotik. Jedná se o přírodní specifické bakterie, které neničí mikroflóru, ale samy o sobě jsou mikroflórou.

Stelkor je výrobek vysoce účinného složení obsahující celou řadu biostimulátorů, které podporují proces vzniku nového života ze „spícího“ zrna. Hlavní účinnou složkou extraktu jsou specifické bakterie Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis v jednom přípravku. V přirozených podmínkách žijí tyto bakterie v symbióze s obilninami. V tomto produktu jsou ve formě stabilních spor a jsou zamíchány do glukózy.

Preparáty Stelkor a Deprekan jsou tvořeny POUZE na základě přírodních a ekologicky čistých látek a jsou naprosto bezpečné pro lidi, zvířata i rostliny.
Bakterie Bacillus subtilis stimuluje tvorbu řady tělu vlastních látek, např. proteinů, peptidů, enzymů a vitamínů, ale i interferonu alfa.

Vzniku Stelkoru předcházel dlouhý a rozsáhlý výzkum pro armádní účely, o kterém se můžete dočíst s sekci Historie vzniku Stelkoru. 

Složení: glukóza, kukuřičný škrob, stearát vápenatý, sušený extrakt z klíčků špaldy, komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g.

Denní dávka (3 tablety) obsahuje: glukóza – 1,335 g; kukuřičný škrob – 0,105 g; sušený extrakt z klíčků špaldy, komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g  – 0,045 g; stearát vápenatý – 0,015 g. Není léčivo.

Dávkování: užívat po dobu 21 den po 3 tablety denně. Stelkor je určen k perorálnímu podání. Více informací o dávkování Stelkoru.

Probiotika Stelkor a Deprekan mohou je užívat lidé všech věkových kategorií.