Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace

Časté otázky

Dokáže Stelkor vyléčit můj zdravotní problém?

Stelkor není lék, jedná se o patentovaný probiotický preparát, který dokáže účinně vyčistit Váš trávící trakt, zaktivovat trávící procesy a podpořit tvorbu látek, které pomohou Vašemu tělu probudit jeho vlastní sílu.

 

Jak rychle Stelkro funguje a kdy se projeví jeho účinek?

Pokud jste dlouhou dobu něco zanedbávali, doporučujeme naši Intenzivní kůru, která by Vám měla ulevit.

Pokud se jen necítíte ve své kůži a Váš problém není akutní, doporučujeme Komplexní kůru, která Vás nastartuje do dobré kondice.

Pokud neřešíte nic vážného nebo „na Vás jen něco leze“, doporučujeme si dát 2-3x za rok preventivně Základní kůru, která Vás udrží v optimální kondici.

 

Má Stelkor / Deprekan nějaké nežádoucí účinky?

Při užívání Stelkoru/Deprekanu se mohou objevit krátkodobě příznaky detoxikace organismu a střev v podobě např. průjmu, zácpy, nadýmání, bolesti hlavy, zvýšené teploty nebo vyrážky. Doporučujeme proto zvýšit příjem tekutin. Žádné dlouhodobé nežádoucí účinky u lidí ani u zvířat nejsou známé.

 

 Je Stelkor registrovaný v České republice?

Ano, Stelkor je řádně registrovaný jako doplněk stravy v rámci zákonů České republiky.

 

Je potřeba užívat Stelkor pravidelně, jaké pauzy mezi dávkami mohu dělat?

Pro správný účinek Stelkoru je klíčové, aby se bakterie Bacillus subtilis a licheniformis udržely v těle v určité koncentraci. Je proto žádoucí, abyste udržovali mezi dávkami pravidelný časový rozestup. Způsob dávkování je popsaný v části Dávkování Stelkrou a Deprekanu.

 

Mohu se stát na Stelkoru nebo Deprekanu závislý?

Nemusíte mít strach, na přírodních preparátech nemůže vzniknout závislost, tedy ani na Stelkoru a Deprekanu to nehrozí.

 

Na trhu existuje několik druhů doplňku stravy na bázi bakterií Bacillus Subtilis. Jak se od nich Stelkor liší?

Stelkor a Deprekan jsou probiotika nové generace vytvořená na základě bakterií Bacillus Subtilis a Bacillus licheniformis. Při jejich výrobě se používají nejnovější mikrobiologické technologie. Tato probiotika mají tedy řadu výhod:

  • Dostupná cena. Vzhledem k tomu, že probiotika Stelkor a Deprekan jsou vyráběna pomocí nejmodernějších technologií, dokáže výrobce udržet loajální ceny pro své spotřebitele. Zároveň pracujeme bez zprostředkovatelů - přímo se spotřebiteli, takže ceny produktů jsou bezkonkurenční.
  • Vysoce kvalitní výrobky. Probiotika Stelkor a Deprekan jsou registrovány v souladu se zákony České republiky. Kromě toho mají výrobky všechny certifikáty kvality.
  • Skutečně přírodní produkt. Na rozdíl od konkurentů výrobce Stelkoru a Deprekanu nepoužívá technologii GMO k výrobě svých produktů. Všechny výrobky jsou také vyráběny ve formě tablet, bez želatinových tobolek - což je velmi důležité pro vegany a pro ty, kteří sledují zdraví svého gastrointestinálního traktu.
  • Okamžitě 2 druhy bakterií. Při výrobě Stelkoru a Deprekanu se okamžitě používají dva druhy bakterií: Bacillus Subtilis a Bacillus licheniformis. V přírodě tyto bakterie žijí v symbióze a vzájemně si posilují své prospěšné vlastnosti.
  • 17 let zkušeností na trhu. Během tohoto období se shromáždila obrovská databáze recenzí vděčných zákazníků, které můžete najít na internetu.

 

Je pravda, že bakterie Bacillus Subtilis před přijetím ke spotřebiteli absolvují speciální „školení“ v laboratoři, aby pomohly lidem v budoucnosti?

Pravda je, že bakterie Bacillus Subtilis žijí na naší Zemi miliony let. Během této doby narazili na různé viry, plísně, bakterie a do svých DNA vložili informace o metodách jejich řešení. Lepší „univerzita“ než příroda si nelze představit. Všechna další „vylepšení“ bakterií jsou spojena s používáním technologií GMO nebo s marketingovými strategiemi reklamních služeb různých výrobců.

 

Jak odlišit originální výrobky od padělků?

Nejlepší je nakupovat produkty od oficiálních zástupců. Výhradním dovozcem všech produktů Stelkor a Deprekan do Evropy je společnost Sattva – centrum zdraví s.r.o. Původní obal by měl mít štítek s názvem produktu v latině a informací v češtině.

 

Nedostali jste odpověď na svoji otázku? 

Napište nám, rádi Vám odpovíme.