Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace

Vlastnosti Stelkoru a principy jeho účinku

Vlastnosti Stelkoru a principy jeho účinku.

Při užívání preparátu vnitřně se spory bakterií Bacillus subtilis a licheniformis v zažívacím traktu aktivují díky prebiotickému základu glukóze (v Deprekanu laktóze). Dokážou tam být 2 až 3 dny. Pak jsou z těla zcela vyloučeny. Během tohoto období bakterie produkují celou řadu biologicky aktivních látek, např. proteinů, peptidů, enzymů a vitamínů.

Doporučení:
Stelkor se doporučuje užívat po jídle, nechá se volně rozpustit v ústech.
Stelkor se nedoporučuje užívat současně s antibiotiky, která mohou ničit životně důležitou aktivitu bakterií používaných v tomto přípravku.
 
Co určuje účinek preparátu Stelkor?
  • Četnost užití – čím častěji se preparát užívá, tím vyšší je jeho účinek.
  • Použití preparátu spolu s antibiotiky se vylučuje. Pokud je to nutné, tak mezi užitím Stelkoru a antibiotik je třeba dodržet interval nejméně 24 hodin.

 Kontraindikace užívání preparátů Stelkor a Deprekan nebyly zjištěny. Nežádoucí účinky a komplikace po podání přípravku nejsou popsány. Není možné se jím předávkovat.

Stelkor a Deprekan jsou preparáty absolutně neškodné, vhodné pro všechny věkové skupiny.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.