Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace
 

Probiotika STELKOR s Bacillus subtilis (60 tablet) Přírodní biostimulátor nové generace

 

Probiotika Stelkor je doplněk stravy vysoce účinného složení obsahující celou řadu biostimulátorů, které podporují proces vzniku nového života ze „spícího“ zrna. Jedná se o výtažek z klíčků špaldy. Jsou to přírodní specifické bakterie, které neničí mikroflóru.

Hlavní účinnou složkou jsou bakterie Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis - 1х109 KTJ*/g. Přirozeně žijí v symbióze s obilninami. Zde jsou ve formě stabilních spor zamíchány do prebiotického základu glukózy.

Dostupnost Skladem
480 Kč
   
Kategorie Obchod
 

Vlastnosti přípravku Stelkor a principy jeho účinku.

Při užívání probiotik Stelkor vnitřně se spory bakterií v zažívacím traktu aktivují. Dokážou tam být 2 až 3 dny. Pak jsou z těla zcela vyloučeny. Během tohoto období bakterie produkují celou řadu biologicky aktivních látek.

Odborníci proto doporučují průběžně doplňovat probiotické kultury.

 Doporučení:

Probiotika Stelkor se doporučuje užívat po jídle, nechá se volně rozpustit v ústech.
Probiotika Stelkor se nedoporučuje užívat současně s antibiotiky, která mohou ničit životně důležitou aktivitu bakterií používaných v tomto přípravku.
 
Co určuje účinek probiotik Stelkor?
  • Četnost užití – čím častěji se preparát užívá, tím vyšší je jeho účinek.
  • Použití preparátu spolu s antibiotiky se vylučuje. Pokud je to nutné, tak mezi užitím Stelkoru a antibiotik je třeba dodržet interval nejméně 24 hodin.

Složení: glukóza, kukuřičný škrob, stearát vápenatý, sušený extrakt z klíčků špaldy, komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g.

 Denní dávka (3 tablety) obsahuje: glukóza – 1,335 g; kukuřičný škrob – 0,105 g; sušený extrakt z klíčků špaldy (komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g )  – 0,045 g; stearát vápenatý – 0,015 g. Není léčivo.

Dávkování: užívat po dobu 21 den po 3 tablety denně. Stelkor je určen k perorálnímu podání.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. V době těhotenství a kojení používejte pouze po konzultaci s lékařem. Uchovávejte při relativní vlhkosti vzduchu maximálně 75% a teplotě do 30°C.

Minimální trvanlivost - do 2 let od data výroby (datum uveden na krabičce). Balení obsahuje 60 tablet o hmotnosti po 0,5 g.

Výrobce: OOO «STELK», Rusko.

*Kolonii tvořící jednotka