Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace
 

Probiotika Deprekan s Bacillus subtilis - 80 tablet Přírodní biostimulátor nové generace

 

Probiotika Deprekan je doplněk stravy vysoce účinného složení obsahující celou řadu biostimulátorů, které podporují proces vzniku nového života ze „spícího“ zrna. Jedná se o výtažek z klíčků špaldy. Jsou to přírodní specifické bakterie, které neničí mikroflóru.

Hlavní účinnou složkou jsou bakterie Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis - 1х109 KTJ*/g. Přirozeně žijí v symbióze s obilninami. Zde jsou ve formě stabilních spor zamíchány do prebiotického základu laktózy.

Dostupnost Skladem
590 Kč
   
Kategorie Obchod
 

Vlastnosti probiotik Deprekan a principy jeho účinku.

Při užívání probiotik Deprekan vnitřně se spory bakterií v zažívacím traktu aktivují. Dokážou tam být 2 až 3 dny. Pak jsou z těla zcela vyloučeny. 

Odborníci proto doporučují průběžně doplňovat probiotické kultury. 

Užívání probiotik Stelkor a Deprekan zlepšuje celkový stav lidského těla.

Doporučení:
Probiotika Deprekan se doporučuje užívat po jídle, nechá se volně rozpustit v ústech.
Probiotika Deprekan se nedoporučuje užívat současně s antibiotiky, která mohou ničit životně důležitou aktivitu bakterií používaných v tomto přípravku.

 

Co určuje účinek probiotik Deprekan?
  • Četnost užití – čím častěji se preparát užívá, tím vyšší je jeho účinek.
  • Použití preparátu spolu s antibiotiky se vylučuje. Pokud je to nutné, tak mezi užitím Deprekanu a antibiotik je třeba dodržet interval nejméně 24 hodin.

 Kontraindikace užívání probiotik Stelkor a Deprekan nebyly zjištěny. Nežádoucí účinky a komplikace po podání přípravku nejsou popsány. Není možné se jím předávkovat.

Složení: laktóza, kukuřičný škrob, stearát vápenatý, sušený extrakt z klíčků špaldy, komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g.

Denní dávka (3 tablety) obsahuje: laktóza – 1,335 g; kukuřičný škrob – 0,105 g; sušený extrakt z klíčků špaldy (komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g )  – 0,045 g; stearát vápenatý – 0,015 g.

Není léčivo.

Dávkování: užívat po dobu 21 den po 3 tablety denně. Deprekan je určen k perorálnímu podání. Více ohledně dávkování Deprekanu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. V době těhotenství a kojení používejte pouze po konzultaci s lékařem. Uchovávejte při relativní vlhkosti vzduchu maximálně 75% a teplotě do 30°C.

Minimální trvanlivost - do 2 let od data výroby (datum uveden na krabičce). Balení obsahuje 80 tablet o hmotnosti po 0,5 g.

Výrobce: OOO «STELK», Rusko.

*Kolonii tvořící jednotka