Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace
Tip Efekt lupa
 

Probiotika Stelkor s Bacillus subtilis - prášek 100g Přírodní biostimulátor nové generace

 

Probiotika Deprekan je doplněk stravy vysoce účinného složení obsahující celou řadu biostimulátorů, které podporují proces vzniku nového života ze „spícího“ zrna. Jedná se o výtažek z klíčků špaldy. Jsou to přírodní specifické bakterie, které neničí mikroflóru.

Hlavní účinnou složkou jsou bakterie Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis - 1х109 KTJ*/g. Přirozeně žijí v symbióze s obilninami. Zde jsou ve formě stabilních spor zamíchány do prebiotického základu glukózy.

Dostupnost Skladem
480 Kč
   
Kategorie Obchod
 

Vlastnosti probiotik Stelkor a principy jeho účinku.

Při užívání probiotik Stelkor vnitřně se spory bakterií v zažívacím traktu aktivují. Dokážou tam být 2 až 3 dny. Pak jsou z těla zcela vyloučeny. Během tohoto období bakterie produkují celou řadu biologicky aktivních látek.

Odborníci proto doporučují průběžně doplňovat probiotické kultury. 

 

Doporučení:
Probiotika Stelkor se doporučuje užívat po jídle, nechá se volně rozpustit v ústech.
Probiotika Stelkor se nedoporučuje užívat současně s antibiotiky, která mohou ničit životně důležitou aktivitu bakterií používaných v tomto přípravku.

 

Co určuje účinek probiotik Stelkor?

  • Četnost užití – čím častěji se probiotika užívají, tím vyšší je jejich účinek.
  • Použití probiotik spolu s antibiotiky se vylučuje. Pokud je to nutné, tak mezi užitím Stelkoru a antibiotik je třeba dodržet interval nejméně 24 hodin.

Složení: glukóza, kukuřičný škrob, sušený extrakt z klíčků špaldy, komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g.

Denní dávka (1,5 čajové lžičky – 6 g) obsahuje: glukóza – 5,43 g; kukuřičný škrob – 0,42 g; sušený extrakt z klíčků špaldy (komplex mikroorganismů Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantní kmen 1х109 KTJ*/g )  – 0,15 g.

Není léčivo.

Dávkování: užívat po dobu 21 den po 1,5 čajové lžičky denně. Stelkor je určen k perorálnímu podání.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. V době těhotenství a kojení používejte pouze po konzultaci s lékařem. Uchovávejte při relativní vlhkosti vzduchu maximálně 75% a teplotě do 30°C.

Minimální trvanlivost - do 2 let od data výroby (datum uveden na krabičce). Balení obsahuje 100 g.

Výrobce: OOO «STELK», Rusko.

*Kolonii tvořící jednotka