Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace

Příznaky rozmnožovaní bakterií Bacillus ve střevech

Možné příznaky rozmnožovaní  bakterií Bacillus subtilis ve střevech člověka.

Tyto symptomy jsou pouze krátkodobé a brzy odezní. Při užívání Stelkoru/Deprekanu doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Nadýmaní - nastane, když dojde k rychlému ničení hnijících zbytků jídla ve střevech. Tím se uvolní plyn metan, vodík a oxid uhličitý.

Zácpa - může nastat v případě, že jídlo nebylo zdravé, a na jeho základě došlo k růstu patogenní mikroflóry. Po její likvidaci ze střev bakteriemi subtilis, není nikdo, kdo by umožnil trávení potravy ze starého jídelníčku. V tomto případě je třeba přehodnotit jídelníček a přidat k němu další rostlinné potraviny, které obsahují vlákninu a vitamíny ( ovoce, zelenina, džusy, smoothie, saláty atd.).

Průjem - nastane v případě, když při eliminaci patogenní mikroflóry vzniká mnoho toxinů, které dráždí střevní sliznici. Organizmus se jich snaží co nejrychleji zbavit tím, že zadržuje vodu ve střevě.

Růst teploty - nastává, když imunita začne aktivně bojovat proti patogenům tím, že začne vyrábět interferon, makrofágy, t-leukocyty atd.

Vyrážka na kůži a opary - může se také objevit v procesu čištění těla od nahromaděných toxinů. Dochází k tomu pouze v případě, že jsou jiné vylučovací systémy ucpané, a proto nejsou schopné odstraňovat všechny toxické látky z těla.

Bolesti v různých orgánech a částech těla - nastávají, když jsou látky vylučované bakterií Bacillus subtilis absorbovány ze střeva do krve, a tím se mohou dostat do míst chronických zdravotních obtíží. Preparáty Stelkor a Desprakan chronické nemoci nejen odhalují, ale také pomáhají tyto problémy vyřešit.

U osob se žaludečním vředem nebo zánětem střev po dobu několika dní při užívání přípravku Stelkor a Deprekan může dojít k dočasnému zhoršení zdravotního stavu. V tomto případě se doporučuje užívat preparáty s opatrností v minimální dávce (2-3 tablety denně), dokud symptomy nemoci zmizí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.