Stelkor - přírodní biostimulátor nové generace
  • 1 z 2
 

Cesta ke zdraví - kniha CZ

 

Tato kniha přináší netradiční pohled na bezproblémový přechod z běžného - smíšeného stravování, pro mnoho lidí obvyklého, přes vegetariánství k vitariánství, které pomáhá člověku léčit mnoho chorob.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
400 Kč
   
Kategorie Obchod
 

Autor na základě svých vlastních zkušeností radí, jak se vyhnout těžkostem a chybám v přechodné fázi a dává čtenářům důležitá doporučení. V knize jsou teké uvedeny recepty na jednoduchá, zdraví prospěšná a chutná jídla. Prakticky všechny tyto recepty jsou autorské a byly sestaveny podle pravidel dělené stravy. Nechť tato kniha pomůže i Vám odhalit jednoduché pravdy na cestě k vyléčení a poznání vlastního těla.

Ukázka knihy ve formátu pdf

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 20.9.2019
Vaše kniha předčila mé očekávání, je překrásná! Krásná zvenku i uvnitř! Napoprvé jsem ji zhltala a teď ji budu studovat. Víte, už nějakou dobu koketuji se zdravým životním stylem - tak trochu od všeho něco. Nedaří se mi však 3 věci. Vzdát se masa, cigaret a kávy. Alkohol už nepiji 5. rokem. Maso jste mi vysvětlil naprosto dokonale - na mrtvoly zvířat mě přešla chuť. Vím, že je to počáteční nadšení, ale pevně věřím, že to zvládnu a že se mi podaří postupně přejít i na živou stravu. Dle Vašeho návodu, jak píšete. Děkuji! Děkuji Vám za vše!
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.